KAYHAF 2014 2015 yılı genel istişare toplantısı yapıldı

KAYHAF Karadeniz Av Yaban Hayatı Avcılık Federasyonu istişare toplantısı tüm üye derneklerin katılımıyla yapıldı.Bu minvvalde Türkiye de avcılığı en iyi yerlere taşımak ve sorumluluk bilinci içerisinde hareket ederek toplantımıza katılan dernek başkanlarımıza teşekkür ederiz.Toplantıda Kayhaf 2015 yılı yol haritası belirlendi.

20 derneğin tam kadro katılım sağladığı toplantı gündemi;
1-) KAYHAF'a bağlı tüm derneklerin talebi ile AYHAK'a katılmadan KAYHAF'ın yoluna devam etmesi. Mevcut konfederasyon yönetim kurulunun icraatlarının dışarıdan takipi, KAYHAF politikalarına uygunluk koşulu ile Türk avcılığı adına olumlu icraatlarda Ayhak'a dışarıdan destek verilmesi. 
2-) 2015 dönemine yapılacak Kayhaf yaz etkinlikleri takvimi belirlendi
3-) 2015 yılı il av komisyonu çalışma raporlarının hazırlanması. 
4 – ) KAYHAF olarak diğer bölgelerde de temsilcilik açmak. KAYHAF ' ın avcılık hizmetlerini tüm ülke avcısı ile paylaşmak. 
İlk bölge temsilciliğinin Trakya'da açılması. 
5-) Yeni dernek kayıt işlemlerinin hızlandırılması. 
6-) KAYHAF 8. Geleneksel avcı buluşmasının Ordu Büyük Şehir Avcılar Ve Atıcılar Ihtisas Kulübü Derneğinin ev sahipliğinde Ordu'da organize edilmesine
7-) KAYHAF – 2015 mera yarışmasının Bafra Kızılırmak Avcılar Derneği tarafından Nisan ayında organize edilmesine
Yukarıda bahsi geçen maddelere, tüm uye derneklerimiz ve yönetim kurulumuzca ortak karar verilmiş olup Avcı kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir