KAYHAF ‘dan AÇIKLAMA

KAYHAF, düzenli, kurumsal bir yapıdır.. Bu minvalde derneklerin bireysel yaptığı organizasyonların bir biri ile çakışmaması, derneklerin bir arada bu güzel etkinliklerde , olması adına yıllık bir etkinlik takvimi düzenleyerek ,etkinliklere katılımı artırmıştır.Bu yapılan etkinlikler bölge avcısının da gördüğü üzere birleştirici bir özelliğe sahiptir. KAYHAF bölgede kucaklayıcı ve birleştirici güç olmaya devam edecektir.

KAYHAF ‘ın kuruluş aşamasına, Samsun Merkez fuar Avcılar kulübünde yapılan toplantı ve daha önceden bölgemizde kurulan, diğer^^ federasyona müracaat ederek alınmayan^^ derneklerin talebi ve birlikteliği ile başlanmıştır.
KAYHAF birlik ve beraberlik içerisinde yürüttüğü başarılı çalışmalar sayesinde bölge derneklerinin bir çoğunu bünyesine kattığı gibi Marmara bölgesi, İç Anadolu bölgesi dahil olmak üzere bir çok derneğe de kapısını açmıştır.
KAYHAF kurulduğu günden bu güne, kendi içerisinde oluşturduğu birimlere verdiği görev tanımları ve yetkileri ile hareket ederek; Basın ve halkla ilişkiler bölümünün yayınladığı tüm beyanların arkasında yönetim kurulu olarak durmuştur. KAYHAF kendi web sayfası ve logosu altında yayınladığı bir yazı ve ya afiş için ^^ben bilmiyorum ya da beni bağlamaz^^ demez. Bu bizim kurumsal yapımız ve duruşumuza aykırıdır.
KAYHAF, tüm dernekleri ile birlikte hareket etme kabiliyeti olan ve tek ses ile kendini ifade eden kurumsal bir yapıya sahiptir.
KAYHAF, yola çıktığı hiçbir derneği yarı yolda bırakmaz.
KAYHAF, a bağlı hiçbir dernek yaptığı etkinliği federasyonundan ayrı yapmaz.Profesyonel bir yapı içinde yönetim kurulu kararı olmadan bağımsız irade kullanmaz.Paylaşım esastır.
KAYHAF üretken yapısı, projeleri ile taklitçilikten uzak organizasyon, etkinlikler düzenleme kabiliyeti ve yeteneğine sahiptir. Kimseyi taklit etmeyen bu kurumsal yapı, kimsenin fikrini satın almaz. Kendi içinde bulunan avcı dostlarımızın projelerini, fikirlerini destekler ve yanında olur.
KAYHAF organizasyonlarında aracı kullanmaz. Tüm organizasyonları kendine bağlı dernekler ile birlikte organize eder.
KAYHAF’ menfi bir çatışma içerisine hiçbir zaman girmemiş ve girmeyecektir. Federasyonumuz, ülke avcılığına katkı sağlamak için, tabanın sesi ile hareket etmektedir.

Saygılarımızla

KAYHAF YÖNETİM KURULU
 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir