KAYHAF YÖNETİM KURULUNDAN AÇIKLAMA

\r\n Kısa sürede yaptığımız başarılı çalışmalara, gölge düşürülmek istenmektedir..;
\r\n Yaptığımız her organizasyonu taklit ederek, kurulduğu günden bu yana hiçbir şey veremeyen bazı federasyonlar, düzenlediğimiz yarışmalar dahil olmak üzere aynı tarihe getirmek kaydı ile KAYHAF’ı direk hedef almıştır.

\r\n \r\n

\r\n  7 yıldır avlak.com tarafından Karadeniz de düzenlenen Geleneksel Karadeniz Avcı buluşmasının ismi gasp edilmek istenmektedir. GELENEKSEL KARADENİZ AVCI BULUŞMASI AVLAK .COM Avcı Sayfası tarafından düzenlenmekte olmasına rağmen hala bu buluşmayı kimin düzenlediğini idrak edemeyen yöneticiler, Camiamızı derinden üzmüştür. Emeğe yapılan bu saygısız durum kara sayfada yerini almıştır…

\r\n

\r\n 6.Alaçam buluşmasına katılan katılımcılar Dernek başkanları ile yapılan toplantı neticesin de alınan bu karara saygı duyulmasını örgütlü ve kurumsal bir yapıya dönüşümü haklı görmelerini talep etmekteyiz.

\r\n

\r\n Bundan Böyle KARADENİZ AV YABAN HAYATI VE AVCILIK FEDERASYONU olarak bu karara ve varlığımıza saygı duymayan hiçbir oluşumun yaptığı organizasyon da yer almayacağımızı KAYHAF yönetim kurulu olarak beyan eder avcı kamu oyunun taktirine sunarız.

\r\n

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir